Konta dla młodych

Konta bankowe dla młodych to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy rozpoczęli już pracę i pragną gromadzić oszczędności. Wiele banków wychodzi z inicjatywą i oferuje specjalne konta dla młodych ludzi, których prowadzenie przynosi odpowiednie korzyści. Wśród promocji jest 0 zł za utrzymanie konta, możliwość bezpłatnego pobierania pieniędzy z bankomatów w całym kraju czy też dodatkowo możliwość skorzystania z aplikacji mobilnej. Wykonaliśmy krótki przegląd poszczególnych kont bankowych, jakie proponowane są osobom młodych, którzy nadal się uczą. Na podstawie pozytywnych opinii i atrakcyjnych warunków prowadzenia konto najlepszą ofertę przedstawia mBank. Zaraz później uplasowały się Bank PEKAO oraz Millennium. Przyjrzyjmy się propozycją poszczególnych instytucji bankowych.

Najlepsze konta dla młodych

Ekonto w mBank

Młoda kobieta opiera się o płot

Poznaj promocyjne konta dla młodych

Oferta skierowana jest do młodych ludzi w różnych grupach wiekowych. Najmłodsza obejmuje osoby w wieku od 13 do 20 lat. Nie będą płacić za: prowadzenie konta, kartę płatniczą, wypłata kodem blik oraz wypłatę kartą z bankomatów w Polsce. Kolejna propozycja adresowana jest do osób w wieku od 21 do 25 lat i zawiera się w niej całkowicie bezpłatne prowadzenie konta oraz wypłata kodem blik. Dla najstarszej grupy, tj powyżej 25 roku życia całkowicie bezpłatna jest wypłata kodem blik, w pozostałych przypadkach muszą być spełnione pewne warunki by nie płacić za poszczególne usługi, np. darmowa wypłata środków z bankomatu przy minimum 100 zł. Ponadto wraz z otworzeniem ekonta jego użytkownicy mają szansę na otrzymanie zniżek do markowych sklepów, jak Levis czy skorzystanie z rabatu w Cinema City. Otwarcie konta nic nie kosztuje i można to zrobić bez wychodzenia z domu wypełniając wniosek online. mBank posiada również interesującą ofertę konsolidacji zadłużenia, którą możemy znaleźć na stronie https://gg2010.pl

PEKAO i Eurokonto Akademickie

Bank ma do zaproponowania bezpłatne konto dla osób uczących się, w tym również studiujących. Właściciel tego konta nie musi płacić za pobieranie środków z bankomatów Grupy UniCredit w Europie oraz PEKAO. Posiada bezpłatny całodobowy dostęp do konta zarówno przed internet jak i sms czy telefon. Ponadto nie płaci za uruchomienie debetu oraz za zaproponowany system ubezpieczeniowy. Co więcej młody posiadacz konta ma możliwość korzystania z międzynarodowej karty Maestro.

Konto 360 stopni Student

To mobilne konto skierowane jest do osób w wieku od 18 do 26 lat. Jeśli się na nie zdecydują mogą zyskać bezpłatne prowadzenie konta, realizowanie wszelkich poleceń zapłaty, przelewy krajowe a także 0 zł za wypłatę z bankomatów oraz posiadanie karty. Ponadto na właścicieli konta czekają liczne promocje, jak zniżki na bilety do kina czy bon na zakupy w sieci empik.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Wpis został otagowany: .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>