Pożyczki dla zadłużonych

Raporty finansowe wykonane dla biur informacji gospodarczych oraz kredytowych wskazują, że zadłużenie Polaków ma nieodmiennie tendencję wzrostową. Ponadto z uwagi na różne dotacje od państwa oraz wyższe zarobki, zdolność kredytowa wielu konsumentów uległa znacznej poprawie. Dlatego obserwujemy tak wiele nowych umów pomiędzy instytucjami finansowymi a pożyczkobiorcami. Największym zainteresowaniem cieszą się kredyty hipoteczne co odbiło się na rynku mieszkaniowym. Wzrosły ceny nieruchomości a równolegle ceny najmu lokali. Ponadto wielu z nas decyduje się na kredyty konsumenckie, gdyż przyciągają naszą uwagę promocje zawarte w reklamach instytucji bankowych. Jednakże choć obecnie nasza sytuacja finansowa rysuje się w różowych barwach, nie wiemy czy w przyszłości nie ulegnie zmianie i stracimy płynność finansową. Niestety taki czarny scenariusz dotknął wiele gospodarstw domowych. Kredytobiorcy, którzy mają wyraźne problemy z uregulowaniem zobowiązania w wyznaczonym terminie niestety spotykają się z odmową przyznania kolejnych pożyczek. Żaden bowiem bank nie chce ponosić tak dużego ryzyka kredytowego.

Mężczyzna siedzi na parapecie i patrzy przez okno

Osoby zadłużone mogą liczyć na pożyczki pod zastaw

Pożyczki pod zastaw

Jednym z rozwiązań dla osób mających trudną sytuację materialną jednocześnie potrzebujących pieniędzy na realizuję podstawowych potrzeb są pożyczki pod zastaw. Najczęściej proponowane to kredyty pod zastaw nieruchomości oraz samochodu. Dla wielu z nas stanowią dość ryzykowny rodzaj zobowiązań finansowych. Jednak gdy korzysta się z usług sprawdzonych firm, mamy pewność, że zostaniemy potraktowani z pełnym profesjonalizmem. Jedną z takowych instytucji, która cechuje się dużym doświadczeniem w świadczeniu usług finansowych jest Grupa Inwestycyjna Safe House, którą można znaleźć pod adresem http://inwestum.com.pl. To firma, która działa na polskim rynku od roku 1990 z siedzibą w Warszawie.

Oferta Inwestum:

 • pożyczki pod zastaw nieruchomości bez przywłaszczania i wymeldowania
 • koszt miesięczny prywatnej pożyczki hipotecznej to około 3%
 • maksymalna kwota kredytu bez przywłaszczenia to 40%
 • realizacja umowy w ciągu 48 godzin
 • okres kredytowania wynosi 6, 12 lub 18 miesięcy
 • możliwość wydłużenia czasu spłaty pożyczki
 • produkt dostępny dla prawie 50 największych miast Polski

Osoby zainteresowane prywatnymi pożyczkami pod zastaw winny dostarczyć następujące dokumenty dotyczące danej nieruchomości:

 • odpis z księgi wieczystek
 • akt notarialny
 • zaświadczenie o liczbie osób zameldowanych w danym lokalu
 • zaświadczenie o braku zaległości w opłatach za nieruchomość (czynsz)
 • fotografie nieruchomości z zewnątrz i wewnątrz

Obok nieruchomości, mieszkań i domów, Inwestum świadczy również kredyty pod zastaw działki oraz pojazdów.

Dane adresowe:
Grupa Inwestycyjna SAFE HOUSE
00-020 Warszawa ul Chmielna 2
mail: biuro@inwestum.com.pl
telefon: 535-43-44-65

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Wpis został otagowany: .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>